Pokaż mapę

Wywóz szamba Kraków, wywóz ścieków Kraków, wywóz fekalii Kraków

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Nasza firma prowadzi usługi asenizacyjne na ternie Krakowa i okolic. Działamy na rynku od 1992 roku, dbając o środowisko i bezpieczeństwo klientów. Nasze standardy zostały wypracowane przez wiele lat doświadczenia. Prowadzone są zgodnie z ustawą o odpadach określającą zasady postępowania z odpadami. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były jak najmniej problematyczne i uciążliwe dla naszych klientów.

Dbając o Państwa komfort, a jednocześnie troszcząc się o środowisko, wywóz szamba realizujemy przy użyciu nowoczesnych pojazdów o różnej pojemności zbiorników. Pozwala nam to na jednorazowe opróżnienie nawet największych zbiorników, ograniczając do minimum konieczność kilkukrotnego kursowania pomiędzy punktem zrzutu, a Państwa obiektem oraz czyniąc wywóz ścieków Kraków mniej uciążliwym.


Aby zamówić wywóz szamba z Państwa nieruchomości, prosimy o przygotowanie dokładnych danych adresowych, numeru kontaktowego, a także określenie terminu, w którym wywóz ścieków Kraków może się odbyć. Pracujemy od poniedziałku do soboty, oferując elastyczne godziny świadczenia usług asenizacyjnych, dostosowane do Państwa wolnego czasu.

Gwarantujemy sprawną i terminową realizację - zawsze w konkurencyjnych cenach. Wywóz szamba realizujemy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, opróżniając szamba z terenu nieruchomości prywatnych, jak również współpracujemy ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi, firmami oraz instytucjami na terenie całego Krakowa i okolic. Wszystkie nasze usługi, w tym wywóz ścieków, wykonujemy terminowo i w konkurencyjnych cenach, przewidując korzystne warunki współpracy dla stałych klientów. Jeśli asenizacja w Krakowie to tylko u nas!
Zakres usług
Oferta naszej firmy obejmuje:

  • wywóz nieczystości płynnych (wywóz szamba),
  • oczyszczanie i udrażnianie kanalizacji metodą ciśnieniową i mechaniczną.

  • Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były realizowane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Posiadamy nowoczesny i niezawodny pojazd asenizacyjny. Wszelkie zlecenia realizujemy terminowo oraz profesjonalnie, dzięki doświadczonej kadrze pracowniczej. Gwarantujemy fachowe usługi na najwyższym poziomie! Zapraszamy do kontaktu.
    Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję