Pokaż mapę

Gabinet podologiczny Pruszków, podologia Pruszków, wrastający paznokieć, pedicure leczniczy, usuwanie odcisków, usuwanie kurzajek, zabieg metodą arkady

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Gabinet podologiczny od wielu lat prowadzi działałność w Pruszkowie. Zatrudniamy doskonałych specjalistów, którzy pomogą rozwiązać Państwu wszystkie problemy związane ze stopami. Przyjmujemy Państwa w dogodnej lokalizacji, na ulicy Józefa Ignacego Kraszewskiego 26 Lok. 3, oddając w Wasze ręce komfortowo wyposażone gabinety, gwarantujące wygodę i pełną dyskrecję dla każdego pacjenta. Szeroki wybór usług kosmetycznych i leczniczych, czyni nas jednym z najlepszych miejsc na mapie Pruszkowa, w którym uzyskacie kompleksową pomoc dla swoich stóp.
Zakres usług
Z szerokiej gamy świadczonych zabiegów, obejmujących stopy dziecka, stopy dorosłego i stopy diabetyka, szczególnie polecamy następujące usługi:

  • Leczenie wrastających paznokci ? jeśli doświadczyli Państwu bólu i dyskomfortu, spowodowanego wrastającymi paznokciami, pomożemy ten problem skutecznie i trwale usunąć.

  • Terapia na pękające pięty ? zrogowaciała i pękająca skóra na piętach pozostanie już tylko wspomnieniem.

  • Leczenie grzybicy paznokci ? domowe sposoby walki z grzybicą paznokci i stóp zawiodły? Zgłoś się do nas ? stosujemy profesjonalne metody walki z grzybicą.

  • Masaż stóp z elementami refelksologii ? Twoje stopy są zmęczone po pracy i masz problemy z chodzeniem? Umiejętny masaż stóp jest tym, co pozwoli wrócić Ci do formy.

  • Usuwanie odcisków ? bolesne odciski na stopach lub pojawiające się kurzajki? W naszym gabinecie podologicznym raz na zawsze rozwiążemy ten problem.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję