Pokaż mapę

Tynki maszynowe Katowice, tynki gipsowe Katowice, tynki Częstochowa, tynki Gliwice

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Jesteśmy firmą złożoną z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Fachowo wykonujemy eleganckie i bardzo solidne tynki, tynki maszynowe, tynki gipsowe na terenie województwa śląskiego.

Dokładamy wszelkich starań by dbać o ludzkie zdrowie i środowisko naturalne. Wykonywane przez nas tynki są mocne, zdrowe, antyalergiczne i ekologiczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, rozbudowanej sieci dostawców, wysokiej klasy sprzętowi, nasze tynki zawsze są wykonane z najwyższym standardem. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów, pochodzących od renomowanych dostawców. W połączeniu z naszym fachowym podejściem do każdego zlecenia i wysokimi standardami pracy, gwarantujemy bezbłędną i terminową realizację zleceń.

Tynki maszynowe i tynki gipsowe to nasza specjalność i w tej kwestii jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu, które klient przed nami postawi. Jest to możliwe również dlatego, że w swojej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i technologie. Naszymi wyróżnikami poza wysoką jakością wykonywanych prac tynkowych jest szybka realizacja zleceń, terminowość i wysoka ergonomia oraz organizacja pracy, dzięki którym ingerencja w środowisko zewnętrzne wokół tynkowanych budynków, podobnie jak hałas są ograniczone do absolutnego minimum.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich klientów zainteresowanych tynkiem maszynowym z województwa śląskiego.
Zakres usług
Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak również firm na terenie województwa śląskie. Dzięki doświadczeniu i wyszkolonej kadrze nasze tynki maszynowe są wykonane w najwyższej jakości. Nasze prace wykonujemy z materiałów własnych, jak i również zakupionych przez klienta.

W naszej ofercie między innymi:
tynki gipsowe
tynki maszynowe
TYNK GIPSOWY O PODWYŻSZONEJ TWARDOŚCI
TYNKI CEMENTOWO-WAPIENNE
WYLEWKI MASZYNOWE MIXOKRETEM

Wszystkie prace wykonujemy na terenie województwa śląskiego.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję