Pokaż mapę

Transport i przeprowadzki międzynarodowe

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się przeprowadzkami pomiędzy Polską a krajami Unii Europejskiej.
Wiemy, ze przeprowadzka jest stresującym przedsięwzięciem, dlatego oferujemy indywidualne podejście i maksymalne bezpieczeństwo aby zapewnić Państwu spokój i komfort. Naszym celem jest 100% satysfakcja klientów.

Wykonywane dla naszych Klientów przeprowadzki, wyróżniają się dużą szybkością i znakomitą organizacją. Pozwala to wykonać każdy przewóz mebli, niezależnie od dystansu, w maksymalnie szybkim czasie oraz z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa ładunku. W swojej działalności wykorzystujemy wyłącznie pojazdy dostawcze, fabrycznie przystosowane do przewozu mebli i wyposażenia. Ubezpieczenie każdego transportu gwarantuje Państwu jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa o powierzonego nam dobytku.

Dojeżdżamy do Państwa od Drzwi-Do-Drzwi w dogodnie wybranym przez Państwa terminie. Dostarczenie jak i odbiór może odbywać się również w sobotę i niedzielę. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczanie ładunku i ubezpieczenie w cenie. Skontaktuj się już teraz -skrzynkę pocztową sprawdzamy regularnie od 7 rano do 22 przez cały tydzień.
Zakres usług
Wykonujemy transport i przeprowadzki pomiędzy Polska, Anglią, Niemcami, Austrią, Szwajcarią, Hiszpanią, Włochami, Portugalią i pozostałymi krajami nowej i starej unii.

Swoje usługi kierujemy do osób zmieniających miejsce zamieszkania, jak również do firm, chcących przenieść siedzibę do innego miasta lub otworzyć tam filię. Wykonujemy zarówno małe przeprowadzki, jak i duże, wymagające zaangażowania większej liczby samochodów i pracowników. W gamie naszych usług, oprócz przewozu rzeczy, znajdą Państwo również pomoc w ich załadunku i rozładunku, zabezpieczanie mebli na czas transportu, jak również montaż na miejscu.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję