Pokaż mapę

Przedszkole Bemowo, Przedszkole Babice - Grzegorz Wesołowski Niepubliczne Przedszkole "WESOŁY BRZDĄC"

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Kadrę pedagogiczną tworzy zespół kreatywnych nauczycieli i wykwalifikowanych specjalistów, którzy rozumieją potrzeby każdego przedszkolaka.

Ich kompetencje i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej gwarantuje nauczanie i wychowanie na jak najwyższym poziomie.

Metody i formy pracy dopasowane są indywidualnie do potrzeb każdego dziecka, a co za tym idzie dają możliwość ścisłej współpracy z całą rodzina.

Kadra pedagogiczna posiada wiele uzdolnień z zakresu muzyki, plastyki co umożliwia rozwijanie talentu, zainteresowań Państwa pociech.

W skład zespołu, który sprawuje opiekę nad dziećmi wchodzą nauczyciele z następujących dziedzin: nauczyciel języka angielskiego, pedagog specjalny, psycholog, logopeda i dietetyk.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.wesolybrzdac.pl

Niepubliczne Przedszkole Warszawa Bemowo
Zakres usług
Gorąco zapraszamy do zapisów - do 31 sierpnia obowiązują PROMOCYJNE ceny! Tylko 690 zł/msc dla dzieci poniżej 2,5 roku życia. Wpisowe 0 zł.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję