Pokaż mapę

Spływy kajakowe, wynajem kajaków, noclegi w domkach holenderskich Joniec- Kajaki Mrzonka

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Wypożyczalnia kajaków, camping w Jońcu nad rzeką Wkrą oferują:

Oferujemy państwu spływy kajakowe po malowniczej rzece Wkrze, tylko 55 km od Warszawy. Posiadamy kajaki dwuosobowe jak i kanu 3 osobowe w których można wybrać się na przemiły rodzinny spływ. W cenę wypożyczenia kajaka wchodzą: kajak, dwa wiosła, dwa kapoki, dwie poduszki na siedzenie, wywóz lub odbiór po dopłynięciu w wyznaczone miejsce. Organizujemy także duże spływy dla firm i innych organizacji. Rzeka Wkra, zwana na odcinku powyżej Działdowa Nidą, a za Działdowem do Lubowidza Działdówką, jest prawobrzeżnym dopływem Narwi, uchodzącym do niej kilka kilometrów przed ujściem tej rzeki do Wisły. Jej długość wynosi 249 km. Przecina tereny historycznego Mazowsza; w górnym biegu stanowiła jego granicę. Dla kajaka dostępna zasadniczo od Działdowa, pierwszej miejscowości po połączeniu ze swym największym dopływem Szkotówką. Od Działdowa nie ma utrudnień powodowanych stanem wody.

Noclegi w domkach holenderskich z sanitariatami, domkach drewnianych, domu całorocznym gdzie mogą państwo wynająć pokój, do państwa dyspozycji jest grill, miejsce na ognisko, grill zakryty na chłodne lub deszczowe wieczory, wiata z ogromnym stołem w sam raz do wieczornego biesiadowania.

Domki holenderskie mieszczą od 4 osób, składają się z salonu, kuchni i dwóch lub trzech sypialni, posiadają WC jak i niektóre pełną łazienkę, na terenie campingu znajdują się również sanitariaty z ciepłą bieżącą wodą.

Domki drewniane od 2 osób, piękne wysoko osadzone na masywnych drewnianych palach, z małym tarasem z którego można podziwiać rzekę Wkrę. Dom całoroczny w którym mogą państwo wynająć pokój, posiada dużą łazienkę, kuchnię i salon z telewizorem. Dom umiejscowiony jest na przepięknym wzgórzu, z którego można podziwiać malowniczy krajobraz rzeki jak i cudowną zieleń otaczającą go wokół. Za domem mieści się ogromny teren z zieloną trawą świetny na grilla, piknik czy miejsce na zabawę dla dzieci.

Joniec wieś leżąca w województwie mazowieckim, powiecie płońskim 60 km od Warszawy, krajobraz naszej miejscowości jest bardzo różnorodny, pełno tu pagórków jak i terenów typowych dla Mazowsza w sam raz na długie wyprawy rowerowe czy piesze przechadzki. Rzeka Wkra jest atutem naszej miejscowości, miejscem wypoczynku wielu tutejszych jak i przyjezdnych, nasz camping mieści się tuż nad brzegiem tej cudownej rzeki.
Zakres usług
- spływy kajakowe
- wynajem kajaków
- kajaki i kanu wypożyczalnia
- noclegi w domkach holenderskich
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję