Pokaż mapę

Remonty Warszawa, wykończenia wnętrz, malowanie | LER Interior Design

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem remontów i szeroko pojętych prac renowacyjnych, takich jak wykończenia wnętrz, domów oraz pomieszczeń użytkowych w Warszawie i okolicach. Posiadając duże doświadczenie bardzo solidnie i fachowo wykonujemy praktycznie wszelkie remonty Warszawa. Odnawiamy i upiększamy wnętrza! Fachowo doradzimy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Zapewniamy: rzetelność, terminowość i wysoki standard usług wynikający z naszych założeń oraz wieloletniego doświadczenia w branży remontowo-wykończeniowej.

Zlecając naszej firmie wykonanie remontu czy też wykończenia wnętrz na terenie miasta Warszawa, możesz mieć pewność, że:

- jakość wykonania jest zawsze na najwyższym poziomie,
- dobre ceny i możliwie krótki termin są optymalnie skalkulowane.
Zakres usług
Skorzystaj z naszych usług! Oferujemy:

- Ścianki działowe
- Sufity podwieszane stałe
- Zabudowy gipsowo-kartonowe
- Sufity podwieszane kasetonowe
- Gładzie
- Tynkowanie
- Posadzki
- Terrakota
- Glazura
- Stolarka okienna
- Panele podłogowe
- Hydraulika
- Elektryka
- Stolarka drzwiowa
- Biały montaż
- Malowanie

Wyceny robót wykonujemy indywidualnie u klienta.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty usług remontowych, skorzystania z nich i dołączenia do szerokiego grona zadowolonych Klientów, których opinie są dla naszej firmy najlepszą i najbardziej wdzięczną reklamą.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję