Pokaż mapę

Hirudoterapia Głogów, akupunktura Głogów, rehabilitacja sportowa Głogów

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Nasza firma od ponad 10 lat nieprzerwanie prowadzi działalność w Głogowie. Specjalizujemy się w rehabilitacji sportowej, akupunkturze i medycynie niekonwencjonalnie, a szczególnie w leczeniu pijawkami, czyli hirudoterapią. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz sportowców, zmagających się z problemami pourazowymi oraz trudnymi do zdiagnozowania i uleczenia chorobami. Nasze metody są skutecznym sposobem na leczenie bólu stawów, mięśni, a także z problemami natury fizjologicznej. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w profesjonalnych warunkach ośrodka medycznego, który został wyposażony w profesjonalny sprzęt i w którym pracują najwyższej klasy specjaliści w regionie. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualne traktowanie, fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych usług, a także konkurencyjne ceny połączone z bogatą i ciekawą ofertą. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby z miasta Głogów i okolic.
Zakres usług
Oferta firmy obejmuje

Hirudoterapia - inaczej jest to leczenie pijawkami. Specjalny gatunek leczniczych pijawek jest bezpieczny dla ciała i zdrowia. Pijawki mają bardzo dużą skuteczność w usuwaniu toksyn i bakterii z organizmu. Przykładając je w odpowiednich miejscach, w krótkim czasie można zaobserwować poprawę stanu zdrowia i samopoczucia pacjentów.

Akupunktura - zabiegi polegają na wykonaniu serii nakłuć ciała przy pomocy bardzo cienkich igieł. Igły stymulują działanie nerwów, prowadząc do redukcji lub całkowitego pozbycia się bólu stawów, obrzęków, stanów zapalnych mogących występować we wszystkich częściach ciała.

Rehabilitacja sportowa - zapraszamy do współpracy sportowców zawodowych, jak i amatorów. Pomagamy w szybkim powrocie do zdrowia po kontuzjach, zapewniamy również pełne wsparcie treningowe i potreningowe. Korzystanie z naszych usług pozwala odzyskać sprawność ruchową po wypadkach lub urazach, przyspiesza również regenerację mięśni po wyczerpujących treningach i zawodach.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję