Pokaż mapę

TRANS \"KRZYŚ\" Krzysztof Panasewicz

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Firma ''Krzyś'' specjalizuje się w transporcie międzynarodowym osób na linii Polska - Niemcy. Na usługi kierujemy do firm, instytucji państwowych oraz osób prywatnych. Posiadamy niezbędne doświadczenie, które gwarantuje komfort podróży oraz bezpieczeństwo.

Od początku działalności podróżowało z nami tysiące osób, które polecały nas później swoim znajomym. Wiemy, co klienci cenią sobie najbardziej w usługach przewozowych i dążymy do tego, aby to spełnić. W ramach usług oferujemy kompleksową pomoc w innych elementach realizacji Państwa zlecenia.

Dysponujemy autami, które utrzymywane są w pełnej sprawności i nienagannej czystości. Przewozimy ładunki, które wykorzystują całą ładowność pojazdu, jak również rzeczy zajmujące mało miejsca. Jeśli chcesz przewieźć jedną rzecz stosunkowo małych rozmiarów, to też nie ma problemu. Przetransportujemy przesyłkę, której nie będzie chciała zabrać firma kurierska.


Jesteśmy w stanie obiecać Ci, że na miejsce dotrzesz na czas i bezpiecznie !
Zakres usług
Do Państwa dyspozycji posiadamy auta marki Opel Vivaro - 9 osobowe. Auta wyposażone są w
Posiadamy wyłącznie samochody o nienagannym stanie technicznym, aktualnym przeglądem
oraz ubezpieczenie NW.


Obsługujemy:

Wycieczki szkolne, kolonie
Przewozy osób na wakacje, wczasy
Wyjazdy pobytowe
Transport w trakcie imprez i uroczystości okolicznościowych
Transport z lotniska i na lotnisko
Pielgrzymki


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję