Pokaż mapę

Architekt Piaseczno, projekty domów Piaseczno, biuro projektowe Piaseczno, projektowanie wnętrz Piaseczno

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Jako architekt oferuję usługi w zakresie architektury i budownictwa. Pracujemy na zlecenie inwestorów prywatnych oraz instytucji. Nasza oferta skierowana jest na teren całego kraju.

Jako doświadczony Architekt Piaseczno, każdego klienta traktuję indywidualnie, rozumiejąc jego potrzeby i oczekiwania, w zakresie kreowania idealnej przestrzeni do wypoczynku lub pracy. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudne może być stworzenie jednego, idealnego projektu domu, dlatego w każde zlecenie angażuję się na 100 procent, wykorzystująca całą swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Wiem, że dzięki temu powstają projekty domów Piaseczno, które w pełni satysfakcjonują moich klientów.

Projektując staramy się spełniać marzenia Inwestorów.
Zakres usług
Projekty budynków : jednorodzinnych , wielorodzinnych , usługowych , gospodarczych
Projekty koncepcyjne
Projekty budowlane
Projekty wykonawcze
Projekty zagospodarowania działek
Projekty rozbudowy oraz rozbiórek wszystkich typów budynków
Projekty wnętrz
Wizualizacje architektoniczne

Biuro projektowe Piaseczno ma na swoim koncie dużą ilość projektów, zakończonych pełnym sukcesem realizacji. Jedna z naszych specjalizacji to projektowanie wnętrz Piaseczno, obejmujące wnętrza mieszkalne w domach i apartamentach, a także wnętrza użytkowe w biurach, sklepach i pracowniach. Tworząc nasze projekty, kierujemy się nie tylko ergonomią i trendami, ale przed wszystkim Państwa potrzebą, aby przebywać we wnętrzach dodających energii i pozytywnie nastrajających do działania. Takich, które nie męczą i cieszą oko.

Sprzedaż i adaptacja projektów typowych

wykonanie projektu zagospodarowania działki
nanoszenie wszelkich zmian architektoniczno –konstrukcyjnych

Przygotowanie procesu inwestycyjnego

załatwianie wszystkich formalności do uzyskania pozwolenia na budowę ( analiza działek , wszelkie uzgodnienia , opinie , pozwolenia , mapy )
współpraca z biurem geodezyjnym
współpraca z biurem geologicznym
inwentaryzacje budowlane
ekspertyzy techniczne oraz opinie techniczne
świadectwa charakterystyki energetycznej

Nasze biuro projektowe Piaseczno pomoże Państwu sprawnie i szybko przejść przez cały proces inwestycji, zajmując się wszelkimi formalnościami i kontaktami z wykonawcami, dostawcami i pozostałymi członkami Waszej inwestycji. Dopilnujemy tego, aby inwestycja przebiegała zgodnie z projektem i harmonogramem, oddając w Państwa ręce na czas ukończony obiekt.

Doradztwo techniczne

przeprowadzanie analiz działek
występowanie o opinie , uzgodnienia , pozwolenia , mapy

Prowadzenie inwestycji budowlanej

kierownictwo budowy
nadzór budowy
współpraca z wykonawcami
załatwianie wszystkich formalności do uzyskania odbioru technicznego w Nadzorze Budowlanym
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję