Pokaż mapę

Układanie płytek, cięcie płytek, docinanie płytek, wycinanie otworów Częstochowa

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Nasza firma istnieje od 1999 w Częstochowie. Od początku naszej działalności wykonujemy prace płytkarskie na najwyższym poziomie, ze znajomością najnowszych technologii i rozwiązań w układaniu płytek.
Współpracujemy z najlepszymi projektantami w Częstochowie i okolicach, dla których wielokrotnie spełnialiśmy wysoki standard oczekiwanych usług.

Mając na uwadze wieloletnie doświadczenie wychodzimy na przeciw wysokim oczekiwaniom inwestorów oraz architektów wnętrz, poszerzyliśmy działalność o usługi związane z obróbką materiałów ceramicznych:

- cięcie płytek na wymiar, docinanie na wymiar płyt wielkoformatowych (kerlite,laminam),
- szlifowanie krawędzi,
- ukosowanie pod kątem 45 ° (jolly)
- wykonywanie cokołów z płytek (docięcie cokołów z płytki podstawowej + wyoblenie),
- wykonywanie płytek stopnicowych z podstawowej płytki gresowej,
- wykonywanie stopnic,
- kalibrowanie płytek (rektyfikacja),
- wiercenie otworów

Nowoczesny park maszynowy przewyższa klasyczne rozwiązania obróbki płytek. Doświadczenie naszych pracowników daje gwarancje i najwyższą jakość wykonywanych usług.
Zakres usług
Posiadając nowoczesny park maszynowy oferujemy Państwu cięcie płytek ceramicznych (glazurowanych, gresu, terakoty) oraz płytek wielkoformatowych (kerlite, laminam).

Metoda obróbki na mokro pozwala nam wyeliminować powstawanie postrzępionych krawędzi w trakcie procesu cięcia płytek.

Skorzystanie z naszych usług pozwoli Państwu oszczędzić czas na najbardziej pracochłonne i uciążliwe prace przy obróbce płytek metodą tradycyjną (obróbka ręczna).

Nasze usługi gwarantują najwyższą jakość wykonania.

Zapraszamy do współpracy.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję