Pokaż mapę

"Turbor" Regeneracja Borowiec Grzegorz

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Nasza firma istnieje na rynku od niedawna, ale podczas jej organizacji dołozyliśmy wszelkich starań, aby dobrać zarówno fachowy personel, jak i wprowadzić najnowsze technologie oraz sprzęt diagnostyczno-naprawczy. Specjalizujemy się przede wszystkim w diagnostyce, regeneracji i sprzedaży turbosprężarek, alternatorów, wałów pędnych.
Zakres usług
Dokonujemy nie tylko napraw na życzenie klienta, ale także pośredniczymy w komisowej wymianie. W tym zakresie nasze usługi opierają się na systemie kupna-sprzedaży oraz organizowania wysyłki do klienta. Wykwalifikowana kadra firmy pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług. Staramy się być na bieżąco nie tylko w zakresie najnowszych technologii, ale również stale unowocześniamy wyposażenie zarówno z maszyny, jak i materiały. Proponujemy profesjonalną naprawę dzięki cenionym na rynku urządzeniom doważającym. Jako firma prowadząca działalność precyzyjną współpracujemy z wieloma serwisami renomowanych producentów samochodowych w Polsce.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję