Pokaż mapę

Blacharstwo Gliwice, lakiernictwo Gliwice, mechanika samochodowa Gliwice, Tani serwis samochodowy Gliwice, dobry warsztat Gliwice, mechanik Gliwice

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Bezpieczny i niezawodny samochód wymaga systematycznego serwisu i profesjonalnej opieki mechanicznej. W serwisie, mieszącym się w Gliwicach, Państwa pojazd otrzyma wszystko, co konieczne do długiej i bezawaryjnej eksploatacji. Jesteśmy serwisem samochodowym o wieloletnim doświadczeniu, specjalizującym się w mechanice pojazdów osobowych i dostawczych, naprawach silników, elementów zawieszenia, a także wymianie opon. Długie godziny otwarcia, doświadczeni mechanicy i korzystne ceny to największe atuty, którymi przyciągamy do siebie klientów prywatnych oraz firmowych.

W naszym serwisie wykonywane są również naprawy blacharsko-lakiernicze w pełnym zakresie usług. Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych, realizując między innymi naprawy bezgotówkowe, pokolizyjne oraz z polisy AC.
Zakres usług

Oferta serwisu to bardzo szeroka palet usług serwisowych, blacharskich i lakierniczych, koniecznych do prawidłowego funkcjonowania każdego samochodu. Specjalizujemy się w serwisowaniu wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, bez względu na wyposażenie, rok produkcji i rodzaj jednostki silnikowej. Naszym klientom oferujemy pełny serwis, obejmujący:

  • naprawę silników

  • wymianę olejów i filtrów

  • diagnozowanie i usuwanie pozostałych usterek

  • wymianą opony

  • naprawy blacharskie karoserii

  • lakierowanie i konserwację podwozia  • Dla stałych klientów przygotowaliśmy korzystne warunki współpracy, połączone z atrakcyjnym programem lojalnościowym.
    Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję