Pokaż mapę

Kurs hds szczecin, uprawnienia hds szczecin, kurs sztaplarki, kurs żurawie, kurs suwnice, kurs wózki

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Ośrodek Szkolenia Technicznego GORAND, to miejsce, w którym zdobędziesz nowe kwalifikacje. Od wielu lat kształcimy setki osób rocznie, w kierunku zdobywania nowych umiejętności zawodowych. Wieloletnie doświadczenie i znakomita kadra instruktorska stanowi o naszej skuteczności i jest powodem, dla którego zaufały nam już tysiące osób! Zapewniamy Państwu bardzo ciekawą ofertę programową, obejmujących kursy i szkolenia dla najbardziej poszukiwanych zawodów w naszym regionie. Obecnie są to m.in. szkolenia dla operatorów i konserwatorów dźwignic, a także szkolenia morskie i portowe.

Organizowane przez OST Gorand kursy i szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej, prowadzonej w rzeczywistych warunkach zakładów pracy. Szkolenia zakończone są egzaminem, którego zaliczenie potwierdzone jest uzyskaniem certyfikatów, dyplomów i pozwoleń na wykonywanie pracy w wybranym zawodzie. Nieustannie śledzimy zmieniające się trendy zawodowe i monitorujemy zapotrzebowanie pracodawców na wyspecjalizowanych pracowników, dostosowując kursy i szkolenia do rzeczywistych potrzeb rynku.
Zakres usług
Oferujemy kursy i szkolenia zawodowe na:
sztaplarki,
żurawie,
suwnice,
wózki widłowe,
wiele innych.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję