Pokaż mapę

korepetycje angielski, nauka języka angielskiego, kurs angielskiego, nauka angielskiego dla dzieci Warszawa Włochy, Ursus

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Absolwentka udzieli korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka dla najmłodszych, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, młodzież i dorośli. Kilkuletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami i referencjami. Miła atmosfera nauki, interaktywne zajęcia, pełne przygotowanie do lekcji. Gwarancja skuteczności i profesjonalizmu. Korepetycje Warszawa Włochy, Ursus i okolice.
Cena: 40 zł / 60 min
TEL: 606 646 983
Zakres usług
Korepetycje z języka angielskiego- wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania.
Cena: 40 zł / 60 min.
TEL: 606 646 983
Neofirmy.net
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Neo Fusion Mariusz Kordys.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Neo Fusion Mariusz Kordys z siedzibą w Warszawa, przy ul. Wszemirowska 7, 02-411 Warszawa, NIP: 5222856299. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* - pola obowiązkowe
 
 
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję