Pokaż mapę

PIŁKARSKIE TALENTY MACIEJ MAŁOCHA

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Co to jest portal pilkarskietalenty.com?


Nasza strona powstała z myślą o młodych polskich piłkarzach. Misją portalu jest zapewnienie profesjonalnej pomocy w kształtowaniu i rozwoju karier młodych zawodników. Piłkarze otrzymają do swojej dyspozycji portal społecznościowy, w którym będą mogli założyć profil, aktualizować swoje statystyki, wrzucać filmy prezentujące umiejętności oraz nawiązywać znajomości.

Co zyskasz rejestrując się?


Jako zarejestrowany użytkownik otrzymasz dostęp do bazy informacji na temat żywienia, rehabilitacji, marketingu sportowego, prawa i przede wszystkim treningu piłkarskiego. Wszystkie porady są przygotowane przez specjalistów. Czekają na Ciebie również konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Bezpieczeństwo


Portal pilkarskietalenty.com jest całkowicie bezpieczny. Wszystkie dane znajdujące się na portalu będą strzeżone, a dostęp do nich będą mieli tylko zarejestrowani użytkownicy.


Zakres usług

- Twój piłkarski profil

- podziel się informacjami o swoim piłkarskim życiu

- nawiązuj kontakty z innymi zawodnikami

- spotkaj się z zawodnikami- masz bogaty wybór

- dostęp do 100% profili zarejestrowanych piłkarzy

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję