Pokaż mapę

Klub Malucha

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
W Klubie Malucha pragniemy jak najlepiej zaspokajać potrzeby Twojego dziecka. Uważamy, że każde dziecko jest wyjątkowe i dlatego najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście do maluszków ich prawidłowy rozwój i poczucie bezpieczeństwa.

Klub Malucha to wyjątkowe miejsce przeznaczone dla dzieci w wieku 0,5 – 3 lat w, którym dzieci czują się bezpiecznie są radosne i uśmiechnięte .Przyjazna domowa atmosfera umożliwia prawidłowy rozwój Państwa dziecka .

Czas spędzony w nielicznej grupie prowadzonej przez doświadczoną kadrę stanie się
niezapomnianym etapem w życiu maluszka .

Drogi rodzicu zadzwoń , przyjdź i zobacz co mamy do zaoferowania
-nie zwlekaj juz dziś zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka.
Zakres usług
Zajęcia Programowe

- Zajęcia Muzyczno – Ruchowe
Połączenie muzyki z ruchem wpływa na ich rozwój sensoryczno – motoryczny. Dzieci chętnie uczą się nowych piosenek, tańczą i naśladują ruchy wykonywane przez wychowawców. Wykorzystanie śpiewu oraz tańca daje dzieciom możliwość przeżycia różnych emocji. Dzieci uczą się poprawnej artykulacji i ćwiczą głos.

- Zajęcia Plastyczne
Zapoznanie dzieci z różnymi technikami powstawania prac plastycznych. Celem tych zajęć jest doskonalenie sprawności manualnej.

- Zajęcia Manualno Konstrukcyjne
Dzieci budują konstrukcję z klocków, szeregują je, budują i burzą budowle, dopasowują odpowiednie kształty do otworów. Celem tych zabaw jest rozwój zręczności i koordynacji ruchów, usprawnienie pracy dłoni – palce i nadgarstki, usprawnianie procesów myślenia i koncentracji.

- Zajęcia Taneczne

- Baśnioterapia
Terapia tradycyjnymi baśniami, przede wszystkim autorstwa braci Grimm czy Ch.Parrault. Rozbudza dziecięcą wyobraźnię i pomaga skupić uwagę.

- Rozwój społeczno-emocjonalny
poprzez zabawy w grupie; naukę „dzielenia” się z innymi czy naukę wyrażania bądź panowania nad emocjami.

- Kuchcikowo
W trakcie tych zajęć poznajemy , uczymy się rozróżniać smaki i zapachy.

- Teatrzyk raz w miesiącu - warsztaty teatralne

- Organizujemy imprezy urodzinowe
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję