Od kilku lat zajmujemy się budową sieci wodno-kanalizacyjnych. Realizujemy duże, wielokilometrowe projekty, a także niewielkie zlecenia czy prace z zakresu utrzymania sieci. Zajmujemy się także remontami i budową obiektów oczyszczalni ścieków oraz innymi zadaniami z zakresu robót ziemnych.

">
Pokaż mapę

Arleta Preiss-Hadamus AMB Mistral - Roboty Ziemne

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie

Oferujemy:
budowę sieci wodnych w technologiach: PE, PVC, żeliwo sferoidalne,
budowę sieci kanalizacyjnych i deszczowych: grawitacyjnych i ciśnieniowych
wykonanie przecisków pod drogami i przeszkodami
remonty zbiorników i urządzeń oczyszczalni ścieków
budowę nowych obiektów oczyszczalni
dostawę urządzeń ochrony środowiska
utrzymanie obiektów i sieci wod-kan
remonty i budowę stacji wodociągowych, zbiorników wody, studni
transport maszyn i urządzeń do 10 ton

Zakres usług

Firma nasza zajmuje się kompleksową budową sieci i przyłączy wodnych, kanalizacyjnych oraz elektrycznych. Pracujemy jako wykonawcy jak również podwykonawcy. W zależności od potrzeb i warunków dostosowujemy się do wymagań inwestora.

Zakres prac obejmuję całą gamę czynności związanych z wykonaniem zlecenia począwszy od wytyczeń geodezyjnych na zagospodarowaniu terenu skończywszy. Nie ograniczamy się tylko do sieci. Zajmujemy się również montażem i budową oczyszczalni przydomowych wszelkiego typu oraz przepompowni, zbiorników służących do zagospodarowania wody deszczowej itp.

W ofercie posiadamy również budowę chodników, parkingów z kostki brukowej jak również granitowej. Przyjmujemy zlecenia firmowe oraz indywidualne.

Zapraszamy do współpracy.

Uwaga nowość!

Firma oferuje również transport maszyn i urządzeń na platformie, o wadze całkowitej do 10 ton i długości całkowitej nie przekraczającej 7,0 m.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję