Pokaż mapę

Izolacja pianką poliuretanową IZO-TERM

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Starannie wykonana izolacja poddasza, bez mostków termicznych i jakichkolwiek szczelin w wypełnieniu izolacji, to podstawa dla uzyskania ciepłego, energooszczędnego domu.

Niestety, spełnienie tego oczekiwania przy pomocy klasycznej wełny mineralnej rozwijanej z rolki jest bardzo trudne. Nawet kilkumilimetrowe przesunięcia, a także niedokładne izolowanie trudno dostępnych miejsc sprawia, że straty ciepła będą generowały inwestorom wyższe koszta ogrzewania.

Na szczęście jest na to rozwiązanie. Jest nim izolacja pianką poliuretanową. To innowacyjna technologia, nie mająca sobie równych pod względem dokładności, trwałości i wytrzymałości. Natrysk pianką poliuretanową pozwala na niezwykle dokładne zaizolowanie poddasza w jego wszystkich newralgicznych miejscach, bez potrzeby ręcznego upychania wełny mineralnej i jej mocowania za pomocą linek. Izolacja pianką poliuretanową szczelnie wypełnia wszystkie zakamarki dachu, tworząc solidną, dobrze przywierająca i znakomicie izolującą warstwę termiczną. Nasza firma ma duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju izolacji i chętnie podejmie się zlecenia izolacji Państwa poddasza.
Zakres usług
Termoziolacja - Hydroizolacja:

- poddaszy
- dachów
- stropów
- hal
- ściany
- elewacji
- fundamentów

Swoje usługi świadczymy na materiałach renomowanych Firm takich jak:

- PURINOVA IZOPIANOL
- POLYCHEM SYSTEMS PUREX

OFERTA SKIEROWANA DO ZLECENIODAWCÓW Z CAŁEJ POLSKI.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję