Pokaż mapę

P.P.H.U. INTER-TURBO SYLWIA CISZKA

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Oferujemy tanią, lecz profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży i naprawy turbosprężarek do wszystkich modeli aut osobowych i dostawczych.


Specjalnością naszej firmy jest regeneracja i naprawa turbosprężarek różnych firm:

- GARRETT,
- MITSUBISHI,
- IHI,
- KKK
i innych
Zakres usług
Kupując u nas macie Państwo gwarancję jakości.

Regeneracja każdej turbosprężarki przeprowadzana jest w oparciu o wyłącznie fabrycznie nowe części zamienne. Każda turbosprężarka po naprawie sprawdzana jest pod względem sprawności.
Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.- Turbosprężarka jest to w istocie napędzany gazami wydechowymi kompresor powietrza.
Gazy spalinowe opuszczając silnik poprzez kolektor wydechowy kierowane są do komory sprężarki, w której znajduje się wirnik.
Poprzez wał napędza on z kolei wirnik kompresora znajdujący się po drugiej stronie urządzenia (często nazywaną "zimną"),
który spręża powietrze zasilające silnik. Ponieważ sprężone powietrze zawiera w jednostce więcej tlenu stwarza to lepsze warunki dla procesu spalania. Dodatkowy tlen może być w połączeniu z dodatkową ilością paliwa wykorzystany do zwiększenia mocy silnika, lub jak w przypadku silników diesla umożliwia pełniejsze spalanie redukując znacząco ilość emitowanych przez silnik zanieczyszczeń i podnosząc jego sprawność.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję