Pokaż mapę

Części samochodowe Lublin, Wulkanizacja Lublin RBK/MERC Andrzej Rybkowski

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Firma RBK/MERC Andrzej Rybkowski zajmuje się sprzedażą części i akcesoriów do samochodów osobowych, busów i ciężarówek oraz ich wysyłką na całą Polskę. Firma posiada wulkanizację dla samochodów osobowych i busów w okolicach Lublina, 2 km od S17 węzeł Jastków w Bogucinie.

Zaletą naszej firmy jest bardzo duży wybór produktów wielu renomowanych firm, specjalizujących się w produkcji i dystrybucji części oraz akcesoriów samochodowych. Przystępne ceny, duży wybór produktów oraz szybkie wysyłki to największe korzyści, wynikające z regularnych zakupów w naszym sklepie. Towar zakupiony w naszej firmie dostarczamy do klientów szybkimi i bezpiecznymi przesyłkami kurierskimi, a także umożliwiamy ich bezpłatny odbiór osobisty w siedzibie sklepu stacjonarnego, w mieście Garbów.
Zakres usług
Wybrane produkty, znajdujące się w asortymencie firmy RBK/MERC, to między innymi:
- oleje,
- filtry,
- smary,
- klocki,
- tarcze hamulcowe.

Uzupełnieniem działalności firmy RBK/MERC jest również profesjonalny serwis mechaniczny, specjalizujący się w usuwaniu usterek, bieżącym serwisowaniu, diagnostyce i wulkanizacji, a także konserwacji samochodów.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję