Pokaż mapę

Usługi brukarskie Warszawa, układanie kostki brukowej mazowieckie Krzysztof Krajewski.

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie

Od wielu lat usługi brukarskie dla klienta indywidualnego to nasza specjalność. Realizujemy kompleksowo zagospodarowanie Twojego otoczenia wokół domu wykorzystując szeroką gamę produktów. W ramach świadczonych usług organizujemy również dostawę wybranych materiałów począwszy od najwyższej jakości kamienia naturalnego do celów brukarskich jak również kostkę brukową najbardziej renomowanych producentów. Ponadto nasze usługi obejmują również wykończenie inwestycji i zagospodarowanie przestrzeni najszerszą na rynku ofertą kamieni ogrodowych, grysów i żwirków dekoracyjnych.Zapraszamy do kontaktu pod numerem:

603 063 542
Zakres usług
Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie :

kosztorysy i projektowanie
korytowanie i poziomowanie powierzchni
drenaże i odwodnienia
podbudowę pod kostkę
układanie kostki brukowej i granitowej
chodniki, tarasy, podjazdy, parkingi, place manewrowe, drogi.


Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi.


Proponujemy szeroką gamę produktów od renomowanych producentów kostki brukowej i galanterii betonowej:

Libet
Polbruk
JADAR


Produkty te stają się inspiracją do stworzenia unikalnego projektu przestrzeni wokół domu , firmy, osiedla etc. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą, gwarantujemy wysoką jakość realizowanych przez nas projektów oraz oryginalny charakter zagospodarowanych przestrzeni.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję