Pokaż mapę

Usługi Brukarskie lubelskie, układanie kostki brukowej Lublin, odwodnienia, płyty ażurowe Lublin

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Starannie wykonany podjazd lub chodnik z kostki brukowej, to wizytówka każdego domu, firmy, hotelu lub restauracji. Jeśli planują Państwo zmianę otoczenia swojej nieruchomości, to nasza firma chętnie w tym pomoże.

Usługi brukarskie Tomasz Pruchnicki to wieloletnie doświadczenie w układaniu chodników, alejek, podjazdów i tarasów z różnego rodzaju materiałów. Kostka brukowa, granitowa i betonowa, a także kamień; to wszystko znajduje się w naszej ofercie. Wykonujemy dla naszych klientów zarówno proste projekty przy użyciu jednego rodzaju materiału, jak również realizujemy zamówienia na bardziej skomplikowane projekty, wymagające umiejętności i posiadania odpowiednich narzędzi.

W ciągu wielu lat istnienia na rynku, zyskaliśmy opinię solidnych i godnych zaufania. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie i terminowo, udzielając na nią gwarancji i konkurencyjnych cen. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej firmy, wykonującej usługi brukarskie, to Tomasz Pruchnicki jest wyborem, z którego można być zadowolonym.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak również firmy, urzędy i wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Terenem naszej działalności jest województwo Lubelskie, a w szczególności miejscowość Nałęczów.
Zakres usług
Zakres działalności:

- usługi mini ładowarką,
- układanie kostki brukowej,
- odwodnienia, tarasy, schody,
- chodniki, podjazdy, parkingi,
- układanie obrzeży oraz palisad,
- płyty ażurowe.

Jesteśmy solidną firmą!!!
Oferujemy konkurencyjne ceny!!!
Na nasze usługi wystawiamy gwarancję!!!
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję