Pokaż mapę

układanie kostki brukowej Toruń, Układanie kostki brukowej Bydgoszcz, brukarstwo, kostka brukowa, brukarz

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Profesjonalne, kompleksowe brukarstwo oraz zakład drogowy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferujemy układanie kostki betonowej, granitowej, brukowej oraz budowę podjazdów, parkingów, placów, ciągów pieszych, chodników, ścieżek rowerowych. Specjalizujemy się w budowie dróg, oznakowaniach pionowych i poziomych. Kształtujemy również teren poprzez niwelacje, zagęszczenie, utwardzanie, wykopy, korytowanie. Organizujemy również transport.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Jako profesjonaliści sprostamy każdemu wyzwaniu w brukarstwie i budowie dróg. Realizujemy projekty klasyczne i artystyczne. Posiadamy zgrany, wykwalifikowany zespół, który nie tylko wykona pracę, którą klient nam powierzy, ale również służy radą i pomocą w doborze materiałów czy w aranżacji działek. Nasze usługi są trwałe, korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku jak i tych powierzonych przez klientów, posiadamy sprzęty niezbędne do całkowitej realizacji inwestycji. Prace wykonujemy solidnie i w wytyczonym czasie. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w połączeniu z korzystną ofertą cenową.
Zakres usług
ZAKŁAD DROGOWY – BRUKARSTWO
· Układanie kostki: betonowej, granitowej, brukowej
· Aranżacja działek
· Schody, tarasy, palisady
· Podjazdy, parkingi, place, chodniki, ścieżki
· Galanteria betonowa
· Wykopy, korytowanie, kształtowanie terenu
· Budowa dróg, oznakowania poziome i pionowe
· Transport
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję