Pokaż mapę

Brukarz Łyse, układanie kostki brukowej Łyse

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Firma może się pochwalić długoletnią obecnością na lokalnym rynku. Miejscem założenia działalności jest miejscowość Łyse, położona w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego, niedaleko od miasta Łomża. Od samego początku istnienia zajmujemy się usługami brukarskimi. Podnosząc swoje kwalifikacje, rozbudowują zaplecze techniczne oraz powiększając swój zespół o sprawdzonych fachowców, jesteśmy w stanie wykonać każde, najbardziej wymagające zlecenie.

W swojej pracy kierujemy się starannością, dążąc do zadowolenia każdego klienta. Łącząc to z konkurencyjnymi cenami i dużym doświadczeniem, efekty wykonanej pracy są naszą najlepszą wizytówką i rekomendacją, aby podjąć z firmą POM-BRUK współpracę. Zapraszamy do niej klientów indywidualnych, jak również firmy, urzędy oraz instytucje.
Zakres usług
Usługi brukarskie - zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem podjazdów (układanie kostki brukowej), parkingów, placów manewrowych, tarasów, alejek i chodników. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach brukarskich, oferowanych w konkurencyjnych cenach lub materiałach własnych klienta.

Roboty ziemne - samodzielnie przygotowujemy teren pod późniejsze układanie kostki brukowej, jak również przeprowadzamy badani zagęszczenia gruntu lekką płytą dynamiczną, wykonujemy prace związane z niwelacją terenu, realizujemy odwodnienia, drenaże, a także pozostałe prace ziemne.

Usługi koparko-ładowarką - dysponujemy niezawodnymi uniwersalnym sprzętem w postaci koparko-ładowarki. Na Państwa życzenie możemy wykonać wszelkie zlecone prace ziemne, wykopywanie korzeni drzew czy wykopy pod fundamenty itp.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję