Pokaż mapę

Biuro podróży Warszawa SunCenter | agencja turystyczna | wycieczki last minute | Grecja Hiszpania Bułgaria Egipt Turcja

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Jesteś znudzony kolejnymi wakacjami w tym samym miejscu? Chciałbyś przeżyć coś nowego, zobaczyć nieznane miejsca i cieszyć się wypoczynkiem, którego jeszcze nie zaznałeś? Pomożemy Ci zorganizować wakacje Twojego życia!

Sun Center to biuro podróży Warszawa, mające w ofercie setki wycieczek po Europie i całym świecie. Specjalnie z myślą o Tobie i Twojej rodzinie wyselekcjonowaliśmy najlepsze miejsca, hotele i pensjonaty w Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Egipcie oraz Turcji. Korzystając z naszej oferty, możesz wybrać tanie wycieczki last minute z gwarancją zadowolenia! Jesteśmy agencją turystyczną, oferującą wakacje na całym świecie. Nasza oferta to setki wyjazdów urlopowych od sprawdzonych organizatorów. Co więcej, doskonale znamy oczekiwania polskiego Klienta. Wiemy co jest dla Państwa ważne i na co zwracacie największą uwagę, wybierając wczasy. Bliskość morza, czyste plaże, ładne i schludne pokoje hotelowe, a także smaczne posiłki. Właśnie takimi kryteriami się kierujemy, wprowadzając do swojej oferty nowe wycieczki. Do Państwa dyspozycji są oferty wyjazdów przez cały rok, od kilku do kilkunastodniowych, ze zróżnicowanym standardem wyżywienia: BB, HB, AI i wiele innych.

Kupno wycieczek w naszym biurze jest bezpieczne i wygodne. Mogą Państwo tego dokonać za pośrednictwem strony internetowej, na której bardzo dokładnie są opisane i zilustrowane nasze wycieczki.

Współpracujemy z najlepszymi, czyli sprawdzonymi organizatorami, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i zezwolenia. Co więcej, nasze ceny nie różnią się od cen naszych organizatorów.

Biuro podróżny SunCenter umożliwia wybór atrakcyjnych wycieczek spośród wielu ofert organizatorów w jednym miejscu przez całą dobę. Sprzedajemy nasze oferty last minute nawet w niedziele i święta!
Serdecznie zapraszamy do naszego punktu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Pamiętaj, tylko dobre biuro podróży może zapewnić wakacje, z których będziesz w pełni zadowolony. Zapraszamy Cię do regularnego odwiedzania naszej strony, na której czekają najlepsze wycieczki last minute i first minute na kolejny rok.

Zobacz nas na Facebooku.


Zakres usług
Każda oferta wyjazdu jest indywidualnie dobierana do oczekiwań i preferencji naszych klientów.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję