Pokaż mapę

Architekt wnętrz, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz Warszawa

Powołaj się na Neofirmy.net i poproś o rabat
O firmie
Moją pasą od zawsze była sztuka - malarstwo, rzeźba, grafika i wzornictwo przemysłowe. To skłoniło mnie do podjęcia studiów na kierunku architektura wnętrz. W tym czasie podjęłam współpracę z biurem projektowym Fusion Design, a następnie z Anna Betley-Uchańska Architektura Wnętrz i Marta Czerkies Home Designer, dla którego pracuję do dziś.

Dodatkowo wykonuję projekty własne. Zdobyte doświadczenie pozwala mi tworzyć wnętrza dokładnie dostosowane do oczekiwań klientów - atrakcyjne, ergonomiczne i spersonalizowane. Te cechy to klucz do sukcesu. Sprawiają, że z przyjemnością powraca się do własnego domu.
Zakres usług
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Realizujemy projekty dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Prace mogą dotyczyć całych inwestycji oraz poszczególnych pomieszczeń.
Zapewniamy przygotowanie aranżacji projektowanych przestrzeni, przygotowanie pełnej dokumentacji wykonawczej 2D (projekt wyburzeń/ wymurowań ścian, układu elektryki, układu hydrauliki, układu posadzek, układu sufitów, kolorystyki ścian) oraz wizualizacje 3D.

NADZÓR BUDOWLANY

Oferujemy pełny nadzór inwestorski w celu zweryfikowania postępu prac oraz sprawdzenia ich zgodności z projektem. Nasza sprawdzona ekipa budowano- wykończeniowa daje gwarancje sprawnie ukończonej realizacji .

PROJEKTOWANIE I MALARSTWO ŚCIENNE

Wykonujemy projekty malarstwa ściennego, w tym drobne ornamenty z wykorzystaniem technik pozłotniczych, jak i dekoracje pokoi dziecięcych, freski wielkoformatowe.

POZOSTAŁE USŁUGI

- projektowanie mebli pod wymiar
- wykonanie kosztorysu inwestycyjnego
- wykonanie realistycznych wizualizacji 3D
- nadzór nad własną ekipą remontowo-budowlaną oraz własnymi podwykonawcami, w tym: stolarzami, szklarzami itd.
- doradztwo przy zakupie wyposażenia i dekoracji do wnętrz
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję